Lokalizacje w Ustce

Oferujemy apartamenty ulokowane w dwóch, odmiennych lokalizacjach na terenie Ustki (Bulwar Portowy oraz Osiedle Na Wydmie), dzięki czemu każdy znajdzie najodpowiedniejszy nocleg dla siebie.

Bulwar Portowy

Bulwar Portowy to prestiżowe osiedle położone bezpośrednio w zabytkowym, Usteckim porcie. Jest to jedno z najpiękniejszych lokalnych miejsc, tworzące deptak prowadzący wprost do molo. Odnajdą tu Państwo najlepsze Usteckie kawiarnie i restauracje, Latarnię Morską oraz setki wspaniałych statków kursujących po Bałtyku. Nasze apartamenty znajdują się w dwóch, położonych bezpośrednio obok siebie, kompleksach De Belmonte oraz Marina Park przynależących do Bulwaru Portowego.

Z okien apartamentów rozciąga się panoramiczny widok na kanał portowy a dodatkowym atutem lokalizacji jest zamknięty parking na terenie kompleksu Marina Park (ilość miejsc jest ograniczona).

Bulwar Portowy to lokalizacja szczególnie polecana osobom ceniącym wysoki standard, piękne widoki i bliskość morza.

Dla kogo?

  • Dla poszukujących wysokiego standardu

  • Dla ceniących bliskość kawiarni i restauracji

  • Dla lubiących komfort i wygodę

Osiedle Na Wydmie

Kompleks Na Wydmie to jedyne w Polsce osiedle wybudowane na terenie piaszczystej wydmy, położone nad morzem w odległości 350 m od plaży. Doskonała lokalizacja na nadmorskiej wydmie, ograniczona przez zielony las sosnowy oraz zabytkowy port rybacki sprawi, że Państwa pobyt dostarczy niezapomnianych wrażeń. Apartamenty położone są po zachodniej stronie Ustki, wśród pięknej scenerii, która gwarantuje Państwu wypoczynek w ciszy i spokoju. Na terenie osiedla znajdą Państwo m.in. Centrum Rehabilitacji, sklepy ABC i Żabka oraz bary serwujące wyśmienite posiłki.

Dużym atutem lokalizacji jest obszerny parking oraz możliwość opcjonalnego domówienia prywatnego garażu bądź miejsca na parkingu firmowym.

Osiedle Na Wydmie to idealne miejsce dla rodzin i osób poszukujących ciszy oraz spokoju połączonych z komfortem wypoczynku.

Dla kogo?

  • Dla ceniących ciszę i spokój

  • Dla lubiących bliskość lasu

  • Dla aktywnych

Apartamenty Bałtyckie - Najlepsze apartamenty w Ustce
Zadzwoń: +48 501 665 981
PL

Biuro Obsługi Klienta

Witaj, z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania lub zarezerwujemy dla Ciebie dogodny termin pobytu w naszych apartamentach.

Zadzwoń:

501 665 981

Promocje

Dzieci bawiące się w śniegu
Zimowe szaleństwo

-15 %

Dzieci leżące na trawie
Weekend majowy

-30 / noc

Wczasy nad morzem
Powitanie Lata 2018

-50 / noc